آغاز امضای قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان و صندوق‌های سرمایه گذاری
توسط sabt دذ ۳ خرداد, ۱۳۹۳ دذ ۰۵:۵۱ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در اخبار, اخبار ثبت شرکت | با ۰ دیدگاه
آغاز امضای قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان و صندوق‌های سرمایه گذاریReviewed by safari on May 24Rating: 4.0آغاز امضای قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان و صندوق‌های سرمایه گذاریرئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در هشتمین جلسه هیات عامل صندوق نوآوری وشکوفایی از آغاز امضای قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان جهت ارائه تسهیلات خبر داد.

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در هشتمین جلسه هیات عامل صندوق نوآوری وشکوفایی از آغاز امضای قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان جهت ارائه تسهیلات خبر داد.

 

 

به گزارش ثبت نیوز دکتر سلطانی، رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در هشتمین جلسه هیات عامل این صندوق با ارائه گزارشی از نحوه ارزیابی صندوق‌های پژوهش و نوآوری و چگونگی اعتبار سنجی آنها اظهار داشت: امضای قراردادهای عاملیت و همکاری با صندوق‌های مذکور آغاز شده است.
همچنین در هشتمین جلسه هیات عامل صندوق نوآوری وشکوفایی دو طرح دیگر تایید و در کمیته اعتباری مورد بررسی قرار گرفت. این طرح‌ها توسط اعضای حاضر در جلسه تایید گردیده و مقرر شد نسبت به انجام اقدامات لازم به منظور عقد قرارداد و ارائه تسهیلات هرچه سریعتر مراحل کاری آن انجام شود.
در ادامه این نشست  اعضای حاضر به بررسی مقوله‌هایی همچون  سازماندهی و سیستمی کردن فعالیت‌ها و وظایف صندوق، کلیات دستورالعمل لیزینگ و فروش اقساطی دائمی پرداختند.

درباره -

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند