جوان نخبه ایوانی موفق به اختراع سپرالکترودفاعی شد
توسط sabt دذ ۱۷ خرداد, ۱۳۹۳ دذ ۰۶:۱۳ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در اخبار, اخبار ثبت اختراع | با ۰ دیدگاه
جوان نخبه ایوانی موفق به اختراع سپرالکترودفاعی شدReviewed by reporter on Jun 7Rating: 4.0جوان نخبه ایوانی موفق به اختراع سپرالکترودفاعی شدعلی عزیزی جوان 25 ساله ایوانی موفق به اختراع سپرالکترودفاعی برای نیروهای مسلح کشور شد .

علی عزیزی جوان ۲۵ ساله ایوانی موفق به اختراع سپرالکترودفاعی برای نیروهای مسلح کشور شد .

ثبت نیوز : این مخترع جوان در رابطه با اختراعش بیان داشت : این سپر برای اولین بار است که در داخل کشور تولید می شود و هیچ گونه مشابه خارجی هم ندارد ، این سپر قابلیت این را دارد که نیروهای انتظامی و نظامی را در جنگ های شهری و اغتشاشات شهری در مقابل دشمن حفظ نماید .

علی عزیزی اظهار داشت این سپر متشکل از یک سپر ضداغتشاش معمولی ، تبلک الکترونیکی ، منبع تغذیه ، دست گیره نگهدارنده و دستکش ضدعایق می باشد .
وی افزود : این سپر به هنگام دفاع متقابل قابلیت این را دارد که شوک الکتریکی به ولتاژ ۱۰ هزار ولت تولید نماید که قابلیت تنظیم به ولتاژ بالاتر و کمتر را نیز دارا است .
مخترع سپر الکترودفاعی تصریح کرد : این اختراع در نمایشگاه اختراعات سازمان بسیج در اردیبهشت ماه امسال از بین طرحهای ارسالی جزء سه طرح برتر نمایشگاه قرار گرفت و توانست تاییدیه دانشگاه صنعتی مالک اشتر نیروهای مسلح و گواهینامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را کسب نماید.

منبع : جوی زر

درباره -

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند