چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷

الزام پیگیری سریع مسائل حقوقی سرمایه‎گذاران

ثبت نیوز: شرکت‌های آب و برق موظفند از قطع آب و برق بنگاه‌های اقتصادی که منجر به توقف تولید میشود جلوگیری نمایند.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از میزان، چهارم مهر ماه سال گذشته بود که دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضاییه ابلاغ شد و پس از آن پیگیری این سیاست در برنامه کاری روسای دادگستری‎ها و دادستان‌ها قرار گرفت.

پس از تاکید رئیس قوه قضاییه مبنی بر تشکیل کارگروه در سطح استانی و پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دادستان‌های سراسر کشور با حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت‌های اقتصادی مجاز، ساماندهی شعب تخصصی امور اقتصادی، احاله پرونده مراکز تولیدی به داوری و … در صف مقدم پیگیری این سیاست قرار گرفتند.

حجت‎الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بر عدم تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت: شرکت‌های آب و برق موظفند از قطع آب و برق بنگاه‌های اقتصادی که منجر به توقف تولید میشود جلوگیری نمایند و در صورت عدم اجرای این دستور به صورت قانونی با آن‌ها برخورد می‎شود.

وی بر تشکیل شورای حل اختلاف ویژه اصناف تاکید کرد و گفت: در اسرع وقت شعبه ویژه حل اختلاف در اتاق بازرگانی تشکیل خواهد شد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بر پیگیری سریع مسائل حقوقی سرمایه‎گذاران نیز تاکید کرد.

Check Also

CFT هم معنی FATF نیست

ثبت نیوز: در فاصله ۲۴ ساعت مانده به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون منع تأمین مالی تروریسم، همچنان چهره‌های مخالف این لایحه بر موضوعات مشخصی برای توضیح دلایل موضع‌گیری خود اصرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *