پنج شنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷

امضا توافقنامه همکاری میان سوریه و کریمه

ثبت نیوز: امروز یک هیئت از جمهوری خودمختار کریمه وارد دمشق می شود و با مقامات سوریه به منظور امضای توافقنامه همکاری رایزنی می کند.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از ایسنا، این هیئت که قرار است به ریاست سرگئی اکسینوف، رهبر و ولادیمیر کنسانتینوف، رئیس شورای ریاستی کریمه وارد دمشق شود، متشکل از حدود ۲۰ نماینده، وزیر، رؤسای شرکت‌ها و مشاوران است.

این هیئت قرار است که در سفر خود به دمشق با بشار اسد، رئیس جمهوری، عماد خمیس، نخست وزیر، محمد سامر الخلیل، وزیر اقتصاد و تجارت سوریه و دیگر مقامات این کشور دیدار کند.

همچنین قرار است که در این سفر توافقنامه‌های همکاری در زمینه‌های اقتصادی، علمی و فنی به امضای دو طرف برسد و دو طرف گامی در جهت تشکیل ساختارهای اقتصادی بردارند. آنها به دنبال تشکیل ساختارهای اقتصادی هستند.

گئورگی مرادوف، نماینده دائمی کریمه وابسته به ریاست‌جمهوری روسیه نیز پیشتر اعلام کرده بود که کریمه و سوریه به دنبال ایجاد و تاسیس یک شرکت مشترک کشتیرانی و اتاق‌های بازرگانی هستند.

Check Also

عربستان به قتل خاشقجی در کنسولگری‌اش اعتراف کرد

ثبت نیوز: سعود بن عبد الله المعجب، دادستان کل عربستان صبح امروز (شنبه) در یک سناریوی از پیش طراحی شده و در اولین اعتراف به قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی مدعی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *