جمعه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

بیشتر اتوبوس‌های شهری معاینه فنی ندارند

ثبت نیوز: رییس پلیس تهران بزرگ گفت: بخش زیادی از اتوبوس‌های شهری فاقد معاینه فنی هستند و اگر قرار باشد، طبق قانون با این اتوبوس‌ها برخورد شود باید تعداد زیادی از آنها را متوقف کنیم.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از ایلنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا خودروهای پلیس نیز معاینه فنی انجام می‌دهند؟ گفت: معاینه فنی برای همه خودروهای پلیس نیز انجام می‌شود و خوشبختانه کمترین ایراد را در این زمینه داریم. خوروهای پلیس طبق روال و مانند دیگر خودروها برابر قانون معاینه فنی را انجام می‌دهند.

وی در خصوص معاینه فنی اتوبوس‌های شهری نیز گفت: بخش زیادی از اتوبوس‌های شهری فاقد معاینه فنی هستند و اگر قرار باشد طبق قانون با این اتوبوس‌ها برخورد شود باید تعداد زیادی از آنها را متوقف کنیم.

او با بیان اینکه بسیاری از این اتوبوس‌ها از نظر پلاک مشکل دارند، افزود: بخش زیادی از آلودگی هوا ناشی از این اتوبوس‌ها است، چرا که به صورت دائم در طول روز در حال حرکت هستند، اما ما به دلیل اینکه این اتوبوس‌ها در حال خدمت رسانی به مردم هستند با اغماض بیشتری با آنها برخورد می‌کنیم و امیدواریم که شهرداری نیز همکاری لازم برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی را داشته باشد.

Check Also

بخشی از کمبود دارویی به دلیل جو روانی جامعه است

ثبت نیوز: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر حدود 50 تا 60 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *