دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷

کشف محموله شصت و شش دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند قاچاق

ثبت نیوز: جدیدترین کشف صورت گرفته از کالای احتکار شده در شهرستان ابهر، تعداد ششصد و سی دو دستگاه انواع لوازم خانگی شامل پکیج، حوله خشک کن، مشعل به ارزش ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال توقیف و پرونده به صورت خارج از نوبت در تعزیرات حکومتی ابهر تشکیل شد.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از میزان، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: تعداد ۹ انبار احتکار کالا در سطح استان شناسایی که بیشترین احتکار مربوط به شهرستان ابهر با پنج انبار بوده و در این رابطه پرونده‌هایی در شعب تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

وی افزود: تعداد چهار پرونده احتکار کالا شامل ۲۳ تن برنج ایرانی و تایلندی، ۸۶۰ کیلوگرم لوبیا، ۲ هزار و ۵۸ قوطی روغن موتور، ۳۷۰ کارتن پودر شوینده و انواع لوازم خانگی پس از برگزاری جلسات رسیدگی با حضور متهمان و اخذ گزارشات کارشناسی مختومه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خاطر نشان کرد: متهمان این پرونده‌ها علاوه بر الزام به عرضه کالا‌های مکشوفه، جمعا به پرداخت ۲ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند که جریمه نقدی ۷۰۰ میلیونی ریالی یکی از پرونده‌ها با پیگیری شعبه مربوطه، وصول و پرونده مختومه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان در مورد کشف محموله شصت و شش دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند قاچاق، گفت: شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان خدابنده متهم این پرونده را که قصد حمل محموله مذکور در خودروی پژو را داشت، به ضبط کالا‌های مکشوفه و پرداخت جریمه نقدی به میزان ۷۸۵ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

Check Also

اتمام بررسی لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت

ثبت نیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به «لایحه جامع انتخابات» گفت: کار کارشناسی مفصلی بر روی این لایحه صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *