سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷

تشکیل کمیته‌ حل مشکلات مالیاتی واحد‌های تولیدی و کنترل ورود و خروج انبار‌ها

ثبت نیوز:  حجت الاسلام عبداللهی رئیس کل دادگستری از تشکیل کمیته‌ای ذیل ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در راستای حل مشکلات تأمین اجتماعی و مالیاتی واحد‌های تولیدی طی هفته آینده خبر داد و گفت در این راستا همچنین ورود و خروج انبار‌ها کنترل می شود.

ه گزارش ثبت نیوز  به نقل از  میزان، جلسه شورای قضایی استان مرکزی با محوریت اقتصاد مقاومتی با ریاست حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان و با حضور سید علی آقازاده، استاندار استان مرکزی در سالن جلسات اداره کل دادگستری استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبداللهی در این نشست گفت: مسولیت داشتن در این برهه زمانی در رفع مشکلات مردم و تولید بسیار مهم و حساس است.

وی تصریح کرد: رسیدگی به امور تولید و اشتغال یکی از مهمترین دغدغه‌های اصلی نظام است و دشمن با استفاده از این ابزار بهانه فرافکنی افکار عمومی را به دست آورده است لذا در حوزه تولید و اشتغال باید کار جهادی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام عبداللهی ادامه‌داد: باید ابتکار عمل داشته باشیم و برای رفع مشکلات برنامه‌ریزی کنیم.

وی گفت: برای مشکل اختلافات مالیاتی و اختلافات تأمین اجتماعی با تولیدکنندگان  باید دو کارگروه تشکیل شود و در مورد مفاهیمی که مورد اختلاف است به نقطه مشترک رسیده و ابلاغ شود تا تکلیف مشخص گردد.

 حجت‌الاسلام عبداللهی با بیان اینکه کارگروه ویژه در مورد احتکار نیز تشکیل و  ورود و خروج انبار‌ها باید کنترل شود، یادآور شد: تشکیل کمیته‌ای ذیل ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در راستای حل مشکلات تأمین اجتماعی و مالیات واحد‌های تولیدی طی هفته آینده مهم ارزیابی می‌شود.

 

Check Also

نامه‌ ولی‌الله سیف به رییس دیوان محاسبات

ثبت نیوز: ولی‌الله سیف در نامه‌ای به عادل آذر در خصوص اظهارات مختلفی که اخیراً درباره عملکرد وی مطرح شده است، توضیحاتی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *