پنج شنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷

تشکیل کمیته مشترک برای نظارت بر قیمت و کیفیت دارو

ثبت نیوز: سخنگوی تعزیرات حکومتی از تصویب تشکیل کمیته مشترک وزارت بهداشت و دادگستری به منظور رعایت حقوق مردم در حوزه سلامت و نظارت بر قیمت دارو، کیفیت داروها، تعرفه‌های بیمارستانی، قیمت تجهیزات پزشکی خبر داد.
به گزارش ثبت نیوز به نقل از میزان، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در راستای هم افزایی، تشریک مساعی، تعامل دو سویه به منظور دستیابی و تحقق اهداف پیش بینی شده مشترک در حوزه‌های عملیاتی مرتبط با تخلفات حوزه سلامت امروز (سه شنبه بیستم شهریورماه سال جاری) جلسه مشترک وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دادگستری در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشکیل شد.
وی افزود: در این نشست مقرر شد کمیته مشترکی بین وزارتخانه‌های دادگستری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف صیانت هر چه بیشتر از حقوق مردم در حوزه سلامت و برخورد با متخلفین به ریاست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شود که در این کمیته نظارت بر قیمت دارو، کیفیت داروها، تعرفه‌های بیمارستانی، قیمت تجهیزات پزشکی و دیگر موارد مورد طرح و توافق در این کمیته مورد نظارت و رصد قرار می‌گیرند.

Check Also

اتمام بررسی لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت

ثبت نیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به «لایحه جامع انتخابات» گفت: کار کارشناسی مفصلی بر روی این لایحه صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *