پنج شنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷

در شرایط اقتصادی بد، همه جریانات سیاسی کنار هم قرار گیرند

ثبت نیوز: نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شرایط اقتصادی همه جریانات سیاسی در کنار هم قرار گیرند.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از ایسنا، یحیی کمالی پور با اشاره به توصیه اخیر مقام معظم رهبری به دولت در خصوص استفاده کارشناسی از نظر کارشناسان اقتصادی، اظهار کرد: ما اگر شرایط کنونی حاکم بر اقتصاد کشور را یک جنگ اقتصادی تلقی کنیم، جریانات سیاسی خیلی معنا و مفهومی پیدا نمی‌کند. ما در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که آحاد مردم از جوانان، پیر، مدیر و غیر مدیر، کارمند و غیر کارمند یعنی همه اقشار مردم حضور پیدا کردند و در سنگر اسلام روبروی دشمن ایستادند.

وی افزود: در این جنگ اقتصادی هم غیر از این راهی نداریم. همه جریانات سیاسی باید در کنار هم قرار گیرند. از آن سو به نظرات کارشناسان و دلسوزان نظام اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و میانه طلب و یا افرادی که وطنشان را دوست دارند، ولی ممکن است با برخی از جریانات سیاسی بیگانه باشند توجه شود.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در ادامه‌، بیان‌ کرد: معنا و فرمایشات و توصیه مقام معظم رهبری بیانگر این است که دولت حصارهای کشیده شده دور خودش را بشکند و متخصصان و کارشناسان را وارد کار کند و از نقطه نظرات نخبگان استفاده کند تا نتیجه‌ آن عملیاتی شدن یک اقتصاد خوب در کشور باشد.

Check Also

جریان استعفای ظریف چیست؟

ثبت نیوز: روابط عمومی وزارت امور خارجه به ادعاهای منتشر شده در مورد استعفای ظریف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *