سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷

دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی بنزین نگرفته

ثبت‌نیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت تاکنون تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین نگرفته است و همه چیز بستگی به شرایطی دارد که در آینده ایجاد می‌شود.

به گزارش ثبت‌نیوز به نقل از ایسنا، هدایت‌الله خادمی درباره امکان سهمیه‌بندی شدن بنزین، افزود: در خصوص سهمیه‌بندی بنزین تاکنون دولت تصمیمی نگرفته است اما این امکان وجود دارد که این اتفاق بیفتد. در مجلس نهم دو نرخی بودن و استفاده از کارت‌های سوخت هوشمند به منظور شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد مصوب شده بود اما وزیر نفت فعلی کار را به این شکل انجام نداد.

وی گفت: در بودجه امسال نیز افزایش نرخ حامل‌های انرژی و بنزین مطرح شده بود که مجلس با آن مخالفت کرد. با توجه به شرایطی که امروز ایجاد شده است و امکان دارد به سمت تحریم‌ها پیش برویم و شاهد مشکلاتی در زمینه بنزین باشیم، امکان دارد دوباره به سمت سهمیه‌بندی بنزین برویم اما امروز هیچ مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و تصمیمی گرفته نشده است.

خادمی همچنین تاکید کرد: در مجلس و بین کمیسیون‌ها و حتی گاهی بین وزرا صحبت‌هایی در خصوص سهمیه‌بندی انجام می‌شود اما تاکنون تصمیمی گرفته نشده است و همه چیز بستگی به شرایطی دارد که در آینده پیش می‌آید.

Check Also

کشف انبار پارچه قاچاق در بندرعباس

ثبت نیوز: سید مرتضی مدنی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از کشف یک انبار پارچه قاچاق در بندرعباس خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *