سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷

شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها را به ورزشگاه‌ها صادر کرد

ثبت‌نیوز : معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده می گوید شورای تامین مجوز حضور خانواده ها در ورزشگاه‌ها را در تهران و سایر شهرها صادر کرده است.

 به گزارش ثبت‌نیوز معصومه ابتکار روز چهارشنبه در پایان جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال  ایرنا درباره پیامک های ارسالی از سوی برخی مراجع رسمی به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان برای شکایت از استاندار تهران به دلیل صدور مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه ها اظهارداشت: ورود خانواده ها به ورزشگاه ها اتفاق خوبی است.

وی افزود: مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه ها را شورای تامین استان صادر کرد و فقط برای استان تهران نیست.

وی تاکید کرد: وزیر کشور و مقامات ذیربط در جریان این اتفاق بودند.

نکته قابل توجه درباره مطلب عنوان شده از سوی معاون رئیس جمهور اینکه مشخص نشد منظور ابتکار از صدور مجوز حضور خانواده ها در ورزشگاه ها از سوی شورای تامین استان، مختص بازی های جام جهانی بوده(که خانواده ها برای تماشای بازی های تیم ملی در ورزشگاه آزادی حضور یافتند) و یا برای بازی های لیگ هجدهم که به زودی آغاز می شود که البته این احتمال که او درباره آن چه پیش از این (و در حین بازی های تیم ملی اتفاق افتاده است)، صحبت کرده باشد به واقعیت نزدیک تراست.

 

Check Also

تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای صنایع دستی

ثبت نیوز: سرپرست اداره صادرات معاونت صنایع دستی از تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای صنایع دستی با بخش حقوقی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *