جمعه , ۲۷ مهر ۱۳۹۷

طرح افزایش نمایندگان زن مجلس تقدیم هیات رییسه شد

ثبت نیوز: یک نماینده مجلس از تقدیم طرح افزایش تعداد نمایندگان زن مجلس به هیات رییسه مجلس خبر داد و گفت: باتوجه به این‌که از چند ماه پیش، کار تهیه طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس آغاز شده بود، هم‌اکنون این طرح تکمیل شده است.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از ایلنا، سیده فاطمه حسینی با اشاره به تهیه طرح افزایش تعداد نمایندگان زن مجلس افزود: طرح افزایش تعداد نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی روز گذشته با ۳۲ امضاء تقدیم هیات رییسه مجلس شده است.

او گفت: ادامه روند بررسی و تصویب این طرح از این قرار است که هیات رییسه مطابق آیین‌نامه داخلی این طرح را به کمیسیون تخصصی مربوطه ارجاع می کند و پس از بررسی و تصویب این طرح در کمیسیون، برای رسیدگی نهایی به صحن علنی مجلس ارجاع می شود.

این عضو فراکسیون زنان مجلس افزود: در میان امضاءکنندگان این طرح اعضای ۳ فراکسیون سیاسی مجلس حضور دارند و نمایندگان با گرایش‌های مختلف سیاسی از این طرح حمایت کرده‌اند.

سیده فاطمه حسینی، فریده اولادقباد، هاجر چنارانی، سیده حمیده زرآبادی، سهیلا جلودارزاده، سکینه الماسی، سیده فاطمه ذوالقدر، پروانه مافی، خدیجه ربیعی فرادنبه، زهرا سعیدی مبارکه، فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی، ناهید تاج‌الدین، معصومه آقاپور علیشاهی، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، حمداله کریمی، رسول خضری، جلال محمودزاده، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، قاسم میرزایی نیکو، یحیی کمالی‌پور، محمدرضا امیرحسنخانی، مهرداد لاهوتی بائوج، نبی هزارجریبی، محمد وحدتی هلان، علی نجفی خوشرودی، احمد بیگدلی، احمد انارکی محمدی، علی‌محمد مرادی، حسین مقصودی، علی بختیار گلپایگانی و زهرا ساعی ۳۲ نماینده‌ای هستند که طرح افزایش تعداد نمایندگان زن مجلس را امضاء کرده‌اند.

Check Also

ملت ما ملتی آگاه و سیاسی است

ثبت نیوز: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ما ملتی آگاه و سیاسی است و هر کس نظر خاص خود را دارد و هر کدام از نمایندگان هم نظر خاص و تحلیل خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *