دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷

فروش کالاهای پرونده‌های احتکار با قیمت عادلانه در بازار

بابک محبوب علیلو معاون قضایی دادگستری کل استان آذربایجان شرقی از رسیدگی بدون اغماض پرونده های احتکار در این استان خبر داد و افزود: کالاها به دست آمده با قیمت عادلانه در بازار به فروش خواهند رسید.
به گزارش ثبت نیوز به نقل از میزان، علیلو در ششمین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان آذربایجان شرقی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در جلوگیری از قاچاق کالا و کنترل بازار ارز بر پیگیری مسائل مرتبط با پیشگیری از قاچاق کالا و ارز تأکید کرد و از نمایندگان بانک مرکزی در استان آذربایجان شرقی خواست تا بر نوسانات ارز و عملکرد صرافی‌ها از این حیث نظارت داشته باشند.
رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز دادگستری کل استان آذربایجان شرقی با تشکر از اقدامات دستگاه‌های استانی در جلوگیری از احتکار کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم گفت: بدون اغماض به پرونده‌های احتکار، رسیدگی شده و کالا‌ها با قیمت عادلانه در بازار به فروش خواهند رسید.
گفتنی است؛ در این جلسه بر پیشگیری از قاچاق معکوس کالا‌های اساسی یارانه‌ای از جمله سوخت و نیز جلوگیری از خروج بی رویه دام زنده، تأکید شد.

Check Also

اتمام بررسی لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت

ثبت نیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به «لایحه جامع انتخابات» گفت: کار کارشناسی مفصلی بر روی این لایحه صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *