دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷

مرعشی: دادستانی در حال بررسی پرونده عمران کرمان است

ثبت نیوز: عضو حزب کارگزاران سازندگی در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون شرکت عمران کرمان گفت: این طرحی است که با حضور کشاورزان در کرمان انجام می‌شود، من هم در این بین هیچ سهم و نفعی ندارم.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از راه دانا، حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران سازندگی در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون شرکت عمران کرمان اظهار داشت: این طرحی است که با حضور کشاورزان در کرمان انجام می‌شود، کشاورزان در این طرح مالکند و عمران کرمان مجری طرح است و مسئولیت‌های بازپرداخت وام را برعهده می‌گیرد.

 

وی افزود: این یک وام نظارت شده است و هنوز هم اعطا نشده و در مرحله بررسی است، البته بعد از انجام کارهای مربوط به دریافت وام یک نهاد دخالت کرده است و با نامه‌نگاری با دادستانی تهران از اعطای وام جلوگیری کرده است و من هم در این بین هیچ سهم و نفعی ندارم.

عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: آقای جهانگیری این پروژه را در ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی و تصویب کرده‌اند و این تصویب هیچ تاثیری در نامه نگاری صورت گرفته با دادستانی ندارد.

وی تصریح کرد: من در اینجا هیچ مسئولیتی ندارم و عمران کرمان مصوبات مربوطه را اخذ کرده و اکنون دادستانی در حال بررسی موضوع است و مدارکی را جمع آوری می‌کند تا ببیند تخلفی صورت گرفته است یا خیر.

Check Also

بررسی دستورالعمل نظارت و پیگیری احیای حقوق عامه

ثبت نیوز: جلسه مسئولان عالی قضایی با حضورآیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *