سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷

مهرجویی با تئاتر درس به خانه‌ها می آید

ثبت‌نیوز: شورای پروانه ساخت و نمایش خانگی با ساخت فیلمنامه «مثل یک سرباز» و عرضه نسخه خانگی تئاتر «درس» داریوش مهرجویی موافقت کرد.

به گزارش ثبت‌نیوز به نقل از سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، در آخرین جلسه شورای پروانه ساخت خانگی، با ساخت فیلمنامه «مثل یک سرباز» به تهیه کنندگی فاطمه عبدالمحمدی و کارگردانی علیرضا مفتخری مظاهری موافقت شد.

همچنین در این جلسه، با عرضه سریال «ساخت ایران فصل 2 قسمت10» به تهیه کنندگی مشترک منصورسهراب‌پور و سیدامیر پروین حسینی، و کارگردانی برزو نیک نژاد و تئاتر «درس» به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش مهرجویی موافقت شد.

از سوی دیگر «جشن دلتنگی» به تهیه کنندگی سید علی قائم مقامی و کارگردانی پوریا آذربایجانی، «رفتن» به تهیه‌کنندگی جمشید محمودی و کارگردانی نوید محمودی، «تگرگ و آفتاب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا کریمی و «فِراری» به تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری و کارگردانی علیرضا داوود نژاد پروانه نمایش خانگی گرفتند.

Check Also

دستگاه قضا از اشتغال و اقتصاد کشور پشتیبانی می کند

ثبت نیوز: حجت الاسلام غلامحسین محسنی ‌اژه‌ای روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: هر امری که در راستای حمایت از تولید داخلی و توسعه اشتغال در جامعه شود، مورد حمایت دستگاه قضاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *