جمعه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

وزیر دادگستری: امضا تفاهم‌نامه وزارت دادگستری و معاونت امور زنان به شرط اجرایی شدن

وزیر دادگستری در مراسم امضای تفاهم‌نامه با معاونت امور خانواده و زنان ریاست جمهوری گفت: شخصا از کار‌های نمایشی و تبلیغاتی گریزانم و دادن وعده‌های بیخود را آفت کشور می‌دانمو ما تفاهم‌نامه فی مابین وزارت دادگستری و معاونت امور زنان و خانواده را به شرط اجرایی شدن، امضا می‌کنیم. .
به گزارش ثبت نیوز به نقل از فارس، سیدعلیرضا آوایی در مراسم امضای تفاهم نامه وزارت دادگستری با معاونت امور خانواده و زنان ریاست جمهوری ضمن خوش آمدگویی به معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و هیأت همراه اظهار کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه یکسری تعهدات عرفی و قانونی ایجاد خواهد کرد ، تاکید بنده در مورد اجرای این تفاهم نامه به این جهت است که شخصا از کار‌های نمایشی و تبلیغاتی گریزانم و دادن وعده‌های بیخود را آفت کشور می‌دانم.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: اگر بنا است اقدامی انجام شود باید کار انجام و اجرایی شود و سپس آن را اعلام کنیم.

وی افزود: امیدواریم در جهت اعتلای حقوق زنان و کودکان و خانواده همکاری‌ها بیشتر شود، تجربه نشان می‌دهد هر جا از مردم کمک گرفتیم جلو بوده‌ایم، بنابراین استفاده از ظرفیت‌های مردمی اهمیت فراوانی دارد.

وی اضافه کرد: ان شاءالله سال آینده بتوانیم گزارشی ارائه دهیم که خودمان را اقناع کند و نشان دهد از ظرفیت‌ها استفاده کردیم و امانتدار خوبی بوده‌ایم.

در ادامه این مراسم عباسی معاون حقوق بشر وزارت دادگستری تصریح کرد: موضوع این تفاهمنامه درباره مسایل حقوق بشر است و گام بسیار بلندی برای ارتقای حقوق کودک و زنان در کشور است.

عباسی از برگزاری اجلاس بین‌المللی حقوق کودک در آذرماه خبر داد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه برای ۴ و ۵ آذرماه و در روز جهانی حقوق کودک اجلاس بین المللی حقوق کودک را داریم و در این اجلاس به تشریح گزارش‌ها خواهیم پرداخت.

Check Also

پرونده خودروهای قاچاق از بزرگ‌ترین پرونده‌های فساد اقتصادی کشور رسیدگی خواهد شد

پرونده خودروهای قاچاق از بزرگ‌ترین پرونده‌های فساد اقتصادی کشور رسیدگی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *