پنج شنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷

وزیر دادگستری: امضا تفاهم‌نامه وزارت دادگستری و معاونت امور زنان به شرط اجرایی شدن

وزیر دادگستری در مراسم امضای تفاهم‌نامه با معاونت امور خانواده و زنان ریاست جمهوری گفت: شخصا از کار‌های نمایشی و تبلیغاتی گریزانم و دادن وعده‌های بیخود را آفت کشور می‌دانمو ما تفاهم‌نامه فی مابین وزارت دادگستری و معاونت امور زنان و خانواده را به شرط اجرایی شدن، امضا می‌کنیم. .
به گزارش ثبت نیوز به نقل از فارس، سیدعلیرضا آوایی در مراسم امضای تفاهم نامه وزارت دادگستری با معاونت امور خانواده و زنان ریاست جمهوری ضمن خوش آمدگویی به معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و هیأت همراه اظهار کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه یکسری تعهدات عرفی و قانونی ایجاد خواهد کرد ، تاکید بنده در مورد اجرای این تفاهم نامه به این جهت است که شخصا از کار‌های نمایشی و تبلیغاتی گریزانم و دادن وعده‌های بیخود را آفت کشور می‌دانم.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: اگر بنا است اقدامی انجام شود باید کار انجام و اجرایی شود و سپس آن را اعلام کنیم.

وی افزود: امیدواریم در جهت اعتلای حقوق زنان و کودکان و خانواده همکاری‌ها بیشتر شود، تجربه نشان می‌دهد هر جا از مردم کمک گرفتیم جلو بوده‌ایم، بنابراین استفاده از ظرفیت‌های مردمی اهمیت فراوانی دارد.

وی اضافه کرد: ان شاءالله سال آینده بتوانیم گزارشی ارائه دهیم که خودمان را اقناع کند و نشان دهد از ظرفیت‌ها استفاده کردیم و امانتدار خوبی بوده‌ایم.

در ادامه این مراسم عباسی معاون حقوق بشر وزارت دادگستری تصریح کرد: موضوع این تفاهمنامه درباره مسایل حقوق بشر است و گام بسیار بلندی برای ارتقای حقوق کودک و زنان در کشور است.

عباسی از برگزاری اجلاس بین‌المللی حقوق کودک در آذرماه خبر داد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه برای ۴ و ۵ آذرماه و در روز جهانی حقوق کودک اجلاس بین المللی حقوق کودک را داریم و در این اجلاس به تشریح گزارش‌ها خواهیم پرداخت.

Check Also

اتمام بررسی لایحه جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت

ثبت نیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به «لایحه جامع انتخابات» گفت: کار کارشناسی مفصلی بر روی این لایحه صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *