ورود چهار خودرو جدید به سبد محصولات سایپا
توسط sabt دذ ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۳ دذ ۰۵:۰۶ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در اخبار, اخبار برند | با ۰ دیدگاه
ورود چهار خودرو جدید به سبد محصولات سایپاReviewed by reporter on May 19Rating: 3.5ورود چهار خودرو جدید به سبد محصولات سایپامدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ورود 3 تا 4 خودرو جدید به سبد محصولات سایپا خبر داد و گفت: با ورود این محصولات جدید، امکان جهش مجموعه بیش از گذشته فراهم خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ورود ۳ تا ۴ خودرو جدید به سبد محصولات سایپا خبر داد و گفت: با ورود این محصولات جدید، امکان جهش مجموعه بیش از گذشته فراهم خواهد شد.
ثبت نیوز : سعید مدنی تصریح کرد که تولید محصولات جدید که در گذشته به عنوان یک نقطه ضعف محسوب می‌شد در حال حاضر به یک برنامه پویا و موثر در گروه مبدل شده و برهمین اساس امسال هم این روند ادامه خواهد یافت.
وی در زمینه تولید خودرو نیز گفت: شرکت‌های پارس خودرو، سایپا کاشان، زامیاد، سایپا دیزل، بن رو (سایپا ساوه) و ایران کاوه با برنامه‌ریزی‌های گسترده، تولید محصولات جدید و عمل به تعهدات خود را در دستور کار قرار داده‌اند.
مدنی همچنین در خصوص برنامه‌های گروه خودروسازی سایپا برای صادرات به بازارهای خارجی اظهار کرد: امسال برنامه صدور ۵۸ هزار دستگاه خودرو در دستور کار قرار دارد که این تعداد ۵ برابر خودروهای صادر شده در سال گذشته است.
مدیرعامل سایپا تولید ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۳ را از اولویت‌های اصلی سایپا برشمرد و گفت: تمام بخش‌ها از قبیل زنجیره تامین و تولیدکنندگان برای دستیابی به این هدف تلاش خواهند کرد.
وی افزود: استقرار دولت تدبیر و امید و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های اصولی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان گسترش و نوسازی صنایع موجب شده است مقوله تولید در خودروسازی‌ها با ثبات و روند رو به رشد مواجه شود.
خودروسازان طی چند سال اخیر با مشکلات متعددی برای افزایش حجم تولید خود روبه‌رو بوده‌اند، اما آنها در نظر دارند ظرفیت تولید خود را طی سال‌جاری با وجود آنکه کار آسانی نیست، افزایش دهند.
کارشناسان معتقدند، دولت در جهت حمایت از صنعت خودرو کشور باید قوانین و مقررات دست و پاگیر پیش روی تولیدکنندگان کشور را برطرف کند.
از سوی دیگر، تقاضا برای خودرو در کشور در سطح بالایی قرار دارد و با این شرایط، طبیعی است که قیمت بالابرود؛ بنابراین اگر دولت می‌خواهد قیمت خودرو افزایش نیابد، باید به فکر افزایش تولید باشد که البته این کار نیازمند سرمایه در گردش است.
افزایش تولید، خودروسازان را به تدریج از حالت زیان دهی خارج و به سمت سوددهی سوق می‌دهد که به دنبال آن و در صورت اشباع بازار داخل، خودروسازان می‌توانند به فکر صادرات باشند.

درباره -

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند