کارآفرینی مداوم ، انگیزه ثبت برند بوده است
توسط sabt دذ ۱۱ خرداد, ۱۳۹۳ دذ ۰۵:۱۳ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در اخبار, اخبار برند | با ۰ دیدگاه
کارآفرینی مداوم ، انگیزه ثبت برند بوده استReviewed by reporter on Jun 1Rating: 4.5کارآفرینی مداوم ، انگیزه ثبت برند بوده استآقای وحید خلیلی در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری و تحلیلی ثبت نیوز ، انگیزه اصلی خود را از ثبت برند “ماکو” بیمه کردن کسب و کار و نیز جریان کارآفرینی مداوم دانستند.

آقای وحید خلیلی در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری و تحلیلی ثبت نیوز ، انگیزه اصلی خود را از ثبت برند “باکو” بیمه کردن کسب و کار و نیز جریان کارآفرینی مداوم دانستند.

آقای خلیلی مدیر عامل شرکت بازرگانی “ابتکار آفرینان کوشا” ، یکی از مدبران جوان و خوش فکری است که تلاش می کنند در شهر ارومیه با گسترش حوزه کاری خود ضمن کار آفرینی ، وضعیت اقتصاد استان را نیز تقویت نمایند.

ایشان در پاسخ خبرنگار ثبت نیوز بابت انگیزه اصلی شان از ثبت برند فیلتر خودروی باکو گفتند: در حال حاضر در بازار داخلی تولیدات بسیاری وجود دارد که با بسته بندی های بدون نام و نشان عرضه می شوند و این امر نه تنها برای تولید کننده و حتی توزیع کننده مناسب نیست بلکه خریدار و مصرف کننده هم نمی تواند اطمینان کند چون تضمینی برای خریدار وجود ندارد.

ایشان در ادامه گفتند که بعد از یک دوره کوتاه مدت فروش فیلتر خودرو ، با توجه به تجربیاتی که کسب نمودند عرصه را برای فعالیت مناسب دیدند و برای رونق و گسترش کار خود اقدام به فروش دستگاه تولید فیلتر خودرو به متقاضیان می نمایند. به نحوی که تولیدات دستگاه را پیش خرید می کنند و عملا ضمن ایجاد فرصت شغلی برای متقاضیان ، کسب و کار خود را نیز توسعه    می دهند.

آقای خلیلی در رابطه با ملاک هایی که برای انتخاب موسسه ثبتی و حقوقی جهت ثبت برند خود داشتند گفتند: یکی از ملاک های مهم برای ما سابقه فعالیت مفید موسسه می باشدو در مرحله بعد معرفی مشتریانی که سابقه ثبت برند داشته اند ما را برای ثبت برند “باکو” مطمئن ساخته است.

برنامه ایشان در جهت توسعه کاری فروش ماهیانه ۱۰۰,۰۰۰ فیلتر خودرو می باشد که مطمئنا در صورت برنامه ریزی این هدف محقق می شود.

گروه خبری و تحلیلی ثبت نیوز برای این کار آفرین استان آذربایجان غربی آرزوی موفقیت می نماید.

درباره -

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند