پنج شنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۷

کشف انبار پارچه قاچاق در بندرعباس

ثبت نیوز: سید مرتضی مدنی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از کشف یک انبار پارچه قاچاق در بندرعباس خبرداد.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از میزان، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان اظهار داشت: این انبار در یکی ازمحله‌های شهرستان بندرعباس قرار داشت و به محلی برای دپوی کالا‌های قاچاق تبدیل شده بود که با گزارش مردمی و ورود پلیس انتظامی هرمزگان کشف شد.

وی یادآور شد: پس از طی مراحل قانونی و تکمیل روند تحقیقات، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان ارسال شد که پس از ارجاع پرونده به شعبه سوم ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز، شعبه مذکور متهم را به پرداخت مبلغ ۵۶۰ میلیون و ۷۶۸ هزارو پنج ریال جزای نقدی و ضبط کالا محکوم کرد.

سید مرتضی مدنی همچنین از توقیف یک فروند لنج شناور باری به دلیل حمل پوشاک قاچاق خبر داد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان در ادامه افزود: این لنج که در ساحل بندرعباس پهلو گرفته بود توسط یگان دریابانی مورد بازرسی قرارگرفت و در نتیجه بازرسی‌ها محموله پوشاک قاچاق به ارزش ۵۵۷ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در همین رابطه پرونده‌ای جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی استان هرمزگان ارسال شد که شعبه سوم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از بررسی جوانب امر و تکمیل روند تحقیقات ناخدای این شناور و یکی از ملوانان رابه پرداخت مبلغ ۵۵۷ میلیون و ۹۴۶ هزارو ۶۵۳ ریال جزای نقدی و ضبط کالا محکوم کرد.

Check Also

سرمایه گذاری بیش از 341 میلیارد ریالی در معادن سیستان و بلوچستان

ثبت نیوز: معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی 6 ماهه امسال میزان 341 میلیارد و 306 میلیون ریال، سرمایه گذاری در بخش معدن استان صورت پذیرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *