دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷

اعضای شورا شهر به شهردار ماندن افشانی امیدوارند

ثبت نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بازنشستگی محمد علی افشانی باید از طریق نامه مکتوب به شورای شهر برسد و مصاحبه تلویزیونی یا غیر از آن ملاک نیست.

به گزارش ثبت نیوز به نقل از مهر، محسن هاشمی با اشاره به اینکه متنی حاوی استدلال حضور محمدعلی افشانی در سمت شهردار تهران تهیه شده که  ایراداتی داشت، افزود: این ایرادات توسط ابراهیم امینی عضو حقوقی شورای شهر بررسی و تصحیح طی نامه ای به وزیر کشور ارسال می شود . هاشمی افزود ما به عنوان اعضای شورای شهر تهران حداکثر تلاش می‌کنیم تا از تفسیر قانون برای حفظ محمدعلی افشانی در پست شهرداری تهران استفاده کنیم.

وی ادامه داد: این موضوع در مصاحبه اکثر مقامات و اعضای شورای شهر هم آمده و وظیفه وزارت کشور است که احکام شورا را با قانون تطبیق دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: ما شهردار را انتخاب کردیم و بر این اساس کار را انجام می دهیم مگر اینکه مراجع ذیصلاح کتبی و به طور رسمی به ما اعلام کنند که افشانی بازنشسته است.

وی گفت: گزارش عملکرد یکساله شهرداری تهران مربوط به حضور محمدعلی نجفی و محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران آماده شده و پس از چاپ شدن توسط شهرداری تهران در شورای شهر ارائه می‌شود.

Check Also

جریان استعفای ظریف چیست؟

ثبت نیوز: روابط عمومی وزارت امور خارجه به ادعاهای منتشر شده در مورد استعفای ظریف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *